O spoločnosti BeF Home

Firma BeF Home bola založená v roku 1998 v obci Kotvrdovice v Českej republike, kde vybudovala výrobnú halu, ktorú možno nazvať jednou z najmodernejších svojho druhu.
Zaoberá sa výrobou liatinových krbových vložiek, ktoré charakterizuje najmä vysoký stupeň kvality a moderný deisgn. Od roku 2004 sa prevádzka rozšírila okrem kovospracujúcej prevádzky aj o prevádzku na spracovanie kameňa, ktorá využíva najnovšie CNC tehcnológie.

Výrobný areál BeF Home - Kotvrdovice, ČR
Výrobný areál BeF Home - Kotvrdovice, ČR

Výroba

Výrobná hala BeF Home je vybavená vysokokvalitnou automatizáciou a najmodernejšou robotizáciou, kde viac ako 200 kvalifikovaných spolupracovníkov vyprodukuje vyše 14 000 kusov prvotriednych krbových vložiek ročne. Výber materiálov a komponentov podlieha striktným kritériám a všetky výrobky prechádzajú viacnásobným testovaním, ktoré nielen že spĺňajú, ale viacnásobne prevyšujú aj tie najnáročnejšie európske normy. Výšku kvality krbových vložiek BeF Home jednoznačne potvrdzuje najmä fakt, že viac ako 75% celej produkcie sa exportuje do celého sveta a s neustále narastajúcim dopytom.
BeF Home tak v konečnom dôsledku dokáže plne uspokojiť nielen najrôznejšie druhy dopytov, ale aj poskytovať kvalitné a komplexné služby, obstavby a poradenstvo.

Precízne robotické technológie
Precízne robotické technológie
Kompletizácia dielov produktu
Kompletizácia dielov produktu

Z histórie liatinových krbov

Začiatok histórie krbov vyrobených liatím sa datuje na 19. storočie, od kedy prešla nemalým vývojom, ktorý stále pokračuje ďalej aj v dnešných časoch. Oproti 19. storočiu majú v súčasnosti zákazníci na výber zo skutočne širokej ponuky, a to nie len krbov, ale aj krbových pecí, krbových kachiel a vložiek v tých najrozličnejších prevedeniach, výkonov a technických parametrov.
Pestrú ponuku produktov našej spoločnosti charakterizuje hlavne tradičné spracovanie, najmodernejšie výrobné technológie a najvyššia kvalita prevedení, na ktorej sú založené základy filozofie firmy BeF Home.


GALÉRIA INTERIÉROV

KONTAKTUJTE NÁS